PRACA W HOLANDII - PAKOWANIE/SORTOWANIE/PRODUKCJA - OD ZARAZ!

Cena : Proszę o kontakt

Pośrednictwo Pracy  Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

- zbiory owoców

- prace w ogrodnictwie

- produkcja sałatek

- praca przy bukietach, kwiatach

- praca przy różach

- praca przy produkcji tubek do kosmetyków

- sortowanie, pakowanie cebulek kwiatowych

- praca przy produkcji palet

Wymagania:

- rekrutujemy osoby z terenu Polski

- nie wymagana znajomość języka obcego
- nie wymagane doświadczenie

- wymagane chęci do pracy

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa plus ekstrapłatne nadgodziny
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym z dopiskiem "warzywa", a wyślemy Ci szczegóły oferty!

W razie pytań prosimy o kontakt: 510 356 189  lub 570 901 913

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Strona www: www.klaverteam.com